ZORLU GAYRİMENKUL


Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş., yurtiçinde ve yurtdışında değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane, otel ve ticari depolar geliştirmek, geliştirdiği gayrimenkuller üzerinde yatırımlar yaparak satmak, kiralamak veya işletimini gerçekleştirmek amacıyla 2006 yılında Zorlu Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Zorlu Gayrimenkul'un hedefi; piyasa beklentilerini, müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek suretiyle, değerli araziler üzerinde dünya standartlarında özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

www.zorlugayrimenkul.com.tr

ZORLU CENTER


Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktaya, İstanbul'un tam kalbine yeni bir cazibe merkezi kuruldu. Zorlu Center, Aga Han ödüllü ünlü Mimar Emre Arolat (EAA) ve Ortadoğu'nun en iyi mimarı seçilen Uluslararası RIBA ödülü sahibi mimar Murat Tabanlıoğlu (Tabanlıoğlu Mimarlık) ortak girişim grubunun eseri. 60 yılı geride bırakan Zorlu Holding bünyesinde yer alan Zorlu Gayrimenkul'ün ilk projesi olan Zorlu Center daha proje aşamasında uluslar arası çekim merkezi oldu.

Türkiye'nin ilk 5 fonksiyonlu "karma kullanım" projesi olarak dikkat çeken ve toplam 2,5 milyar USD yatırım ile hayata geçen Zorlu Center'da; performans sanatları merkezi, alışveriş merkezi, otel (Raffles İstanbul Zorlu Center), ofis ve rezidanslar yer alıyor.

www.zorlucenter.com.tr